www.iqytechnicalcollege.com/IQY Teknik Koleji.htm

IQY Teknik Koleji

www.iqytechnicalcollege.com/IQY Teknik Koleji.htm

 

 

IQY Teknik Koleji, Myanmar dışında ikamet eden üniversite yöneticileri ve program liderleri tarafından yönetilen, lisansüstü seviyeye kadar temel ve mesleki eğitimi kapsayan çevrimiçi bir öğrenme sistemidir. Öğrenciler Myanmar'ın herhangi bir yerinde ve yurt dışında eğitmen gözetimindeki çalışma gruplarında e-dersler ve videolar çalışabilirler.

Tüm kurs kayıt linki

 

https://www.emailmeform.com/builder/form/17R43w4uffLma2JArh

Zen kōsu tōroku rinku https: / / Www. Bana e-posta gönder. Komu / inşaatçı / form / 17 R 43 w 4 uffLma 2 JArh

IQY Teknik Koleji, Myanmar Bahar Devrimi sırasında devrim niteliğinde bir eğitim kurumu olan Myanmar Profesyonel Mühendisler Derneği'nin rehberliğinde Burma Birliği'nin eğitim stratejisini gerçekleştirmek için Burma Birliği Eğitim Bakanlığı'nın kurulmasını desteklemektedir.

 

IQY IPEM Eğitim Grubu, Myanmar öğrencilerine yönelik Bahar Devrimi Eğitim Programını destekliyor.

 

Yeterlilik Komitesinin İlanı ve IQY Teknoloji Üniversitesi ile IPEM Teknoloji Üniversitesi'nin Kuruluşu (3 Ocak 2022)

 

IQY Teknik Koleji Canlı Ders

 

www.iqytechnicalcollege.com/GoogleMeetingLink.htm

 

haftalık dersler

 

https://www.iqytechnicalcollege.com/weeklylesson.htm

 

 

 

မြန်မာနိုင်ငံရှိကျောင်းသားများအတွက်နွေဦး Gerçekler ဥ်

 

IQY tarafından uygulanan, Z kuşağına, etnik silahlı örgütlere ve Myanmar'daki öğrencilere yönelik bahar devrim niteliğindeki eğitim destek programı

 

İnternet sitesi

 

www.iqytechnicalcollege.com/education1.htm

 

မြန်မာနိုင်ငံရှိ မြန်မာနိုင်ငံရှိ ကျောင်းသားများအတွက ကျောင်းသားများအတွက ကျောင်းသားများအတွက နွေ အစီအစဥ်တွင အစီအစဥ်တွင အစီအစဥ်တွင အစီအစဥ်တွင အစီအစဥ်တွင အစီအစဥ်တွင အစီအစဥ်တွင အစီအစဥ်တွင အစီအစဥ်တွင အစီအစဥ်တွင အစီအစဥ်တွင အစီအစဥ်တွင ပညာရေး အစီအစဥ်တွင အစီအစဥ်တွင အစီအစဥ်တွင

 

Giriş Bahar Devrimci Eğitimi Destekleme Programı Devrimci Öğrenci Kayıtları

 

 

 

https://www.emailmeform.com/builder/form/7v9gZFxa3r6hz4lf4R4WJAn

 

 

 

IQY ပညာသင်ဆုများကို IQY Meslek Yüksekokulu Çalışma Sınıfı MeWe Grubu တွင်ပေးထားသည ်။ Grup

 

IQY ပညာသင်ဆုများကို IQY Meslek Yüksekokulu Çalışma Sınıfı MeWe Grubu တွင်ပေးထားသည ်။ Grup

 

IQY bursu, aşağıdaki IQY Teknoloji Koleji öğrenme sınıfı MeWe grubu tarafından sunulmaktadır, bu nedenle burs almak isteyenlerin mutlaka katılması gerekir.

 

Aşağıdaki sosyal medya grupları, Myanmar Profesyonel Mühendisler Birliği üyeleri ve IQY Teknik Koleji öğrencilerinin mesleki gelişimlerine yöneliktir. Bu gruba gerçek üyeler katılabilir.

 

IQY Teknoloji Koleji çalışma sınıfı

 

https://mewe.com/group/5fc84b0a3444c567b57f64cf

 

IQY Ulusal Teknoloji Koleji Hakkında

 

IQY St Clements Eğitim Grubu ve Highlight Bilgisayar Grubu'nun (Myanmar) IQY Teknik Koleji, Myanmar vatandaşları ve eski Myanmar ulusal mühendisleri tarafından düzenlenen uluslararası bir profesyonel organizasyon olan Myanmar Profesyonel Mühendisler Enstitüsü'nün (IPEM) eğitim ve öğretim birimidir. Ben bir üyeyim . Uluslararası Mühendislik Eğitimi Toplulukları Federasyonu'nun (IFEES) üyesidir ve Dünya Mühendislik Organizasyonları Federasyonu'nun (WFEO) ortak üyesidir (2018'de seçilmiştir).

 

Highlight Bilgisayar Grubunun IQY Teknik Koleji, St. Clements Üniversitesi ve STC Teknoloji Enstitüsü, Uluslararası Bilim, Mühendislik ve Yönetim Enstitüsü ve Profesyonel İşletme ve Teknik Yöneticiler Enstitüsü'ne bağlıdır.

 

misyon ve vizyon

 

IQY Teknik Koleji, Singapur tarafından tanınan Mühendislik Diploması, BİT Mühendisliği, Mühendislik Yönetimi, Mühendislik Eğitimi Diploması ve Lisans düzeyinde Mesleki Diplomayı öğretir ve mezunları iki ortak üniversiteden kredi transfer sistemi aracılığıyla Mühendislik, Bilgi Teknolojileri alanında diploma alır. ve yönetim alanında lisans derecesi.

 

IQY Teknik Koleji, çeşitli lokasyonlarda bulunan öğrenme destek eğitim grupları ile e-öğrenme uygulayarak Myanmar'ın ortalama işçi sınıfı insanına uygun bir fiyata Myanmar öğrencilerine eğitim vermektedir.

 

Avustralya'da Kayıtlı - Avustralya Menkul Kıymetler ve Yatırım Komisyonu (ASIC)

 

Avustralya Hükümeti'ne kayıtlı olduğunuza dair kanıt

 

kayıt belgesi

 

Avustralya işletme numarası (ABN 96219389279)

 

IQY Teknik Koleji aynı zamanda Myanmar Profesyonel Mühendisler Birliği Yeni Güney Galler Avustralya Şubesi'nin akredite bir eğitim kurumudur ve Avustralya'daki Yeni Güney Galler Hükümeti'ne kayıtlıdır (INC 1901087).

 

IQY St Clements Eğitim Grubu ve Highlight Bilgisayar Grubu'nun (Myanmar) IQY Teknik Koleji, Singapur Mühendisler Enstitüsü'nün bir ASEAN Mühendislik Teknisyeni ve ASEAN Mühendislik Teknisyeni Kayıt Sertifikasyon Eğitim Merkezidir.